bait tech

Gryziemy technologicznie

Piękne krajobrazy w okolicach Koniakowa cię zachwycają – to Beskidy! To na terenie Koniakowej znajduje się charakterystyczna, bezleśna góra o kopulastym kształcie – Ochodzita. Z jej szczytu możesz podziwiać jedną z najbardziej rozległych panoram górskich w całychBeskidach Zachodnich.

próżniowe podnośniki podnośniki próżniowe profesjonalne próżniowe podnośniki

Nie zapominaj jednak o rozsądku w górach! Przypominamy, że należy unikać wędrówki podczas mgły, deszczu i wichury – zostań wtedy lepiej w schronisku. Poruszaj się tylko po oznakowanych szlakach w Beskidach.

Góry te chociaż nazywane „kapuścianymi górkami” są równie groźne, jak najwyższe góry na przykład Tatry. Co prawda turystyka górska w Beskidach to nie alpinizm i survival, ale pamiętaj, żeby nie biegać, nie skracać sobie drogi i pod żadnym pozorem nie zbaczaj ze szlaku! W Beskidach jest mnóstwo schronisk, bacówek PTTK i nie tylko, placówek GOPR oraz pensjonatów, są nawet kwatery prywatne.

Co warto zobaczyć w Beskidach? Udaj się do Leśnego Parku Niespodzianek, który jest idealnym miejscem na wypoczynek z rodziną.