bait tech

Gryziemy technologicznie
Radość z baniek

Pamiętacie z dzieciństwa zabawę mydlanymi bańkami? Kiedyś, aby je zrobić trzeba się było trochę natrudzić. Specjalne akcesoria przeznaczone typowo do tego pojawiły się stosunkowo późno, bo dopiero w latach 90. ubiegłego wieku. Dziś to jedna z tańszych i łatwiej dostępnych zabawek, ale bańki jako takie zawsze budzą żywe zainteresowanie dzieci. Nie jest zatem zaskoczeniem, iż firmy postanowiły nieco zmodernizować koncept sprzed lat i wprowadzić atrakcyjne innowacje.

Przypomnijmy, że klasycznie do robienia baniek potrzebny był pojemnik z odpowiednim płynem, którego nakrętka była zaopatrzona w specjalny patyczek z otworem. Wystarczyło dmuchnąć i już w powietrzu pojawiała się mydlana bańka. Od użytej mieszanki sporo zależało, bo czasami bańki były wątłe albo wcale nie chciały się tworzyć. Firma Imperial oferuje dzieciom bogaty zestaw akcesoriów, za pomocą których można w produkcji baniek osiągnąć prawdziwe mistrzostwo. W ramach serii Miracle Bubbles przewidziano aż 22 elementy do robienia baniek w różnych kształtach, dwie tacki do maczania i specjalny płyn.

Właśnie w preparacie tkwi cały sekret – za jego sprawą bańki Miracle Bubbles uchodzą za najlepsze na świecie. Oprócz jakości na wyróżnienie zasługuje także ekologia – mieszanka mydlana ulega biodegradacji, a wszystkie inne elementy w zestawie są wykonane w całości z surowców wtórnych. Imperial swoje bańkowe zestawy sprzedaje od ponad 30 lat, więc to solidna rekomendacja. Robienie baniek to idealna rozrywka na lato, którą można praktykować w parku, w ogrodzie czy na działce. Kiedy zabraknie płynu, można bez problemu kupić go oddzielnie.

Pamiętajmy jednak, by sięgać po oryginał, który da najlepszy efekt.