bait tech

Gryziemy technologicznie
Zabawki dla niemowląt
www.linuxwszkole.pl

Zakupienie prezentu dla nowonarodzonego chłopca to chyba najprostszy z wyborów do dokonania. Bowiem na tym etapie kierujemy się tylko i wyłącznie naszymi upodobaniami, a nie zainteresowaniami dziecka. Dlatego też propozycji na tym etapie jest wiele, oczywiście na pierwszym miejscu znajdują się wszelkiego rodzaju grzechotki.

Mnogość kolorów, rozmaite kształty, a nawet i funkcje pozwalają na znalezienie czegoś oryginalnego. Rezygnacja tylko z barwy różowej, i tak daje pełne pole manewru, bowiem wszystkie pozostałe idealnie nadają się dla chłopca. Niemniej jednak warto pamiętać, że taka banalna grzechotka to pójście na łatwiznę, a tym samym duże prawdopodobieństwo, że w domu malucha stoi już pudełko z tego typu zabawkami.

Dlatego też można pójść o krok dalej i wybrać coś, co będzie przydatne, praktyczne, ale nadal dla dziecka. Dobrą propozycją jest zdecydowanie się na maskotkę z funkcją pozytywki, karuzela, bądź inne grające zabawki do łóżeczka. Istnieje wiele ciekawych propozycji zarówno do zabawy, jak i usypiania maluszka.