bait tech

Gryziemy technologicznie
Wakacje to dobry czas na adopcje czworonoga ze schroniska

                Jeżeli już od jakiegoś czasu rozważać adopcję zwierzaka z okolicznego schroniska to pragniemy Cię tylko poinformować, że wakacje to dobry moment na podjęcie takiego ważnego kroku. Wówczas istnieje największe zapotrzebowanie na ludzką pomoc, bo wiele zwierząt jest w tym czasie oddawanych lub porzucanych przez dotychczasowych właścicieli.

                Same schroniska są przepełnione, a adopcja w Polsce nie jest tak popularna jak w innych krajach. Przygarniając kota lub psa masz pewność, że niesiesz pomoc tym najbardziej pokrzywdzonym przez los.

                Oczywiście na przygarnięcie czworonoga należy zdecydować się po urlopie, kiedy to będziemy mogli w pełni zatroszczyć się o nowego domownika i okazać mu właściwą opiekę. Zwierze bowiem musi oswoić się z nowym miejscem i właścicielem.

                Bez wątpienia warto dokonywać adopcji przez cały rok, ale szczególnie w czasie wakacji wzrasta na nie popyt. Jednak decyzja ta musi być podjęta świadomie, abyśmy sami po kilku miesiącach nie oddali psa lub kota, tym samym wyrządzając mu jeszcze większą krzywdę.