bait tech

Gryziemy technologicznie
Zabawka po starszym bracie

Piwnice czy też strychy w domach, gdzie wychowują się dzieci przepełnione są kartonami, które uginają się pod ciężarem różnego rodzaju zabawek. Składujemy wszystkie lalki naszych córek i zabawkowe samochodziki (jeździki dla dzieci tanio) synów z sentymentu.

Wiemy bowiem, że nasze dorosłe już dzieci czy też dopiero dojrzewające nie będą bawić się tymi zabawkami. Łudzimy się tym, że być może za kilka lat zabawki „wrócą do łask” naszych wnucząt.

Tymczasem okazuje się, że dzieci naszych dzieci nie są zainteresowane starymi zabawkami, którymi bawili się rodzice, bowiem nie są tak sentymentalne jak ich dziadkowie. Ponadto na rynku obecnie jest tyle różnego rodzaju zabawek wysokiej jakości i najnowszej generacji, że aż żal ich wszystkich nie wypróbować.

Dlatego coraz częściej w przedszkolach czy szkołach podstawowych organizowane są różnego rodzaju kiermasze. Wówczas możemy sprzedać, kupić bądź też wymienić się starymi zabawkami.

Rodzice w końcu będą mieli więcej wolnego miejsca na strychu czy w piwnicy, a dzieci nową (choć starą) zabawkę. Korzyści nie trzeba więc daleko szukać.

Wcale nie trzeba udawać się na zakupy, by podarować dziecku nową zabawkę.